KONEC!

Lady GaGa šokuje! Nahá s masem na těle!

12. října 2010 v 18:26 | Miss Blondinette
Hlavním mottem pro prodej výrobku se stalo slůvko "šokovat". Pokud chce svět módy stíhat nasazenému tempu, musí se tomu přizpůsobit. Nemusíme připomínat, že to i dělá velmi rád. Zažili jsme již několik kampaní, které nám vyrážely dech.

Hranice se opět o něco posunuly a na svůj vrub si to mohou připsat módní časopis Vogue a město Londýn. Nabízí se nám otázka, že kde se nachází ten bod, za který již nebudou manažeři ochotni zajít ...

Lady Gaga v mase
Japonská pobočka prestižního časopisu Vogue je asi kontroveznej pop divem mimořádně sympatická. Poté, co pro ně nafotila sérii snímků, v nichž se stylizovala do role muže, připravila pro poměrně konzervativní národ další šokující pikantériu. V zářijovém čísle se na titulce objeví v bikinách, které jsou udělané z plátků syrového masa! Pod tím se skví titulek, kde při jejím jménem visí věta "Holá pravda".
Tuto práci má na svědomí stejně rebelantsky fotograf Terry Richardson. Někteří ho považují za génia, jiní na něj s opovržením pohlížejí jako na nějakého úchyla. Jeho nejnovější společné dílko s Lady Gaga do puntíku splňuje charakter jeho dosavadní práce. Blondýnka se v něm stylizovala do role svého drsnějšího alter ega.
Odborníci z jiných časopisů tajně doufají, že ještě před vydáním dojde k úpravám a fotka se objeví buď uvnitř tohoto čísla, nebo z něj zmizí úplně. Každopádně Vogue se dostal opět do řečí a to mu mimořádně vyhovuje. Jen kdoví zda jim úsměv z tváře nestrhnú protesty aktivistů PETA, kterým okamžitě vstali vlasy dupkom a prohlásily, že jsou připraveni na protiúder.

PS: nevím jak je to staré..

Zdroj : 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama