KONEC!

Anička Janatková

20. října 2010 v 21:07 | Miss Blondinette |  New of the blog
Tak jo,musela jsem to sem nasat.Je to velice důležité.
Jak asi všichni víte,ve středu minulého týdne se v Prazu 8
ztratila Anička Janatková.Nikdo ji nemůže najít.Chudák holčička,a taky její celá rodina.Já bych se v takovéto situaci zabila,protože bych to neunesla!!! Prostě ne!
Je mi té devítileté holčičky moc líto.Já vím že je naživu,ale pokud to pátrání zruší a nebo neurychlí,už ji nikdy nenajdou.Já prostě vím a věřím v to,že ona je pořád na živu. A i kdyby už ne,chuderka malá,tak pořád bude žít v srdcích ostatních lidí...Když to sem píšu,tak mám slzy v očích!!!!!!!!
Prostě u toho tady "brečím"...je to děs! Jak si třeba nějací "úchyláci" to mohou dovolit.Jo jasně vidí bezbranné dítě,tak honem něco provedou! Já bych za to vraždila.A prý si nejvíce vybírají blonďaté holky.Já jsem bruneta,ale i tak se mám vždy napozoru a tam kde není nijak moc rušno chodím vždycky v doprovodu s někým..i když u nás ve městě je rušno všude!I když prý tu taky byl úchylák,ale už ho chytli...Takže prosím "BOHA" aby nám Aničku vrátil živou a zdravou!!!!!
Je mi líto její rodiny! Je mi líto jí,a pevně doufám a věřím v to,že ji najdou! Ať hledají dál,dokud ji nenajdou! A pokud by ji našli,ale vy víte jak,tak ať to šetří dál!!!! :((((((((((((((()) Já tady už posmrkala tucet kapesníčků!!!!!! Věřím že jí zítra najdou,věřím že ji najdou!!! Ať se zeptají nějaké jasnovidky néé? Aby se zkusila podívat,jestli ji někde nevidí! Ale to je asi ani nenapadne!! :(((
A tím více ztrácí času!! A tím je menší naděje,že ji najdou-živou!! :((((((( :((((( :((((( :(((((((


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Kája*-SBé *Kája*-SBé | Web | 21. října 2010 v 11:16 | Reagovat

Chudinka:-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama